Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 2000 W |
| Turația în gol | 4200 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 115 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 85 мм |
| Latime de taiere | 340 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Greutatea | 22.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Holzmann |
| Cod EAN | 9120039900742 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierastrău pentru taieri inclina Holzmann KAP 305JL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.