Caracteristici generale
| Capacitate | 3.9 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | inox |
| Tip de încălzire | pentru plite electrice, pe gaz, sticlă-ceramice |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Înălțimea | 12.5 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.51 kg |
| Producător | Rainstahl |
| Cod EAN | 4690317034711 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Rainstahl RS-CS 2114-20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.