Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.1 |
| Putere totală (RMS) | 70 W |
| Putere sateliti | 2x15 W |
| Putere subwoofer | 40 W |
| Răspuns în frecvenţă | 35-20000 Hz |
| Raport semnal/zgomot > | 85 dB |
| Telecomanda | fără fir |
| Intrare lineara | da |
| Invertor de fază | da |
| Reglarea fazei | da |
| Reglarea frecvenței înalte | da |
| Ieşire căşti | da |
| Bluetooth | da |
| Illuminarea | da |
| Material carcasa | MDF |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Dimensiune boxe frontale | 11.5x20.5x11.8 cm |
| Dimensiune subwoofer | 25.2x27.2x28.2 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 4.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.2 kg |
| Producător | F&D |
| Cod EAN | 6924053407446 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe F&D F670X Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.