| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 120.1 mm |
| Lăţime | 50.2 mm |
| Grosime | 17.7 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Bosch |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004216210 , 0014211010 , 0034208120 , 0064204420 , A0004216210 , A0014211010 , A0034208120 , A0064204420 |
| Producător | TEXTAR |









