Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | consola |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3520 W |
| Putere nominală încălzire | 3800 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 33 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 40 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 51 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 980 W |
| Tip Filtre | Filtru de plasma rece ,
filtru electrostatic |
| Dimensiuni unitate exterioara | 810х280x580 mm |
| Greutate unitate exterioara | 34 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 700x220x630 mm |
| Greutate unitate interioara | 15 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Hisense AKT35/AUW35 Slim sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.