Caracteristici generale
| Seria | Perla |
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Ionizare | da |
| Modul Wi-Fi | nu |
| Putere nominală răcire | 5000 W |
| Putere nominală încălzire | 5600 W |
| Capacitate de răcire | 18000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 50 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 36 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 46 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 64 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1540 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 1550 W |
| Coeficient EER | 3.25 |
| Coeficientul COP | 3.61 |
| Tip Filtre | Filtru ULTRA Hi Density ,
filtru cu ioni de argint |
| Fază | 1 |
| Dimensiuni unitate exterioara | 960x365x300 mm |
| Greutate unitate exterioara | 34 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 890x300x220 mm |
| Greutate unitate interioara | 10 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 6946087393649 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Hisense CA50XS1FG/CA50XS1FW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.