Caracteristici generale
| Tip | neadministrate |
| Numărul total de porturi | 5 |
| Numărul de porturi RJ45 | 5 |
| Viteză maxima RJ-45 | 10000 Mbps |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3 ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3x ,
IEEE 802.1p ,
IEEE 802.3an ,
IEEE 802.3bz |
| Tabel de adrese MAC | 16000 înregistrări |
| Rata de date | 10/100/1000/10 000 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 100 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 21.4 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 226x131x35 mm |
| Înălţime | 0.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4895252507546 |
Specificațiile și imaginile produsului Switch Tp-Link DS105X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.