| Tip | baston |
| Material de baza | aluminiu |
| Material de mâner | polipropilenă |
| Material de virf | cauciuc |
| Diametru | 19 mm |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 112.5 sm |
| Max. înălţime | 140 cm |
| Greutate maxima sustinuta | 130 kg |
| Culoare | bej |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yuwell |
| Cod EAN | 2000000244693 |