Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 65 " |
| Standard VESA | 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 40 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783759 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Barkan BM343LP Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.