| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 12 ° |
| Distanța maximă față de perete | 53 mm |
| Standard VESA | 50x50 mm, 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 25 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Maclean |
| Cod EAN | 5902211100966 |









