| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | stejar Sonoma |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar Sonoma |
| Material fațadă | LPAL |
| Lungimea | 213.3 cm |
| Lățime | 164.4 cm |
| Înălţime tăblie cap | 76.6 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997338613 |









