| Tip | pătuț |
| Material | lemn |
| Specii lemn | fag , arin |
| Culoare | alb |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 3 |
| Perete mobil | da |
| Perete detașabil | da |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | da |
| Tip mecanism de legănare | longitudinal |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Roți | da |
| Reglarea înclinației danei | da |
| Greutatea maximă a copilului | 35 kg |
| Demensiuni | 1250х670х870 mm |
| Greutate | 28 kg |
| Producător | Кузя |
| Cod EAN | 2006247000009 |









