| Tip | pătuț |
| Material | lemn |
| Culoare | alb |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Perete mobil | da |
| Sertar sub pat | nu |
| Silicon/plastic pad | da |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | da |
| Tip mecanism de legănare | arcuri |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Roți | da |
| Demensiuni | 1248х670х1073 mm |
| Greutate | 18.5 kg |
| Țara de producere | Rusia |
| Producător | Polini Kids |
| Cod EAN | 4630074147750 |








