Caracteristici generale
| Seria | Happy |
| Lățime | 45.2 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Adâncime | 38.3 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | samoa alb |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115026331 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Ambianta Happy 383x452x580mm Alb Samoa sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.