Caracteristici generale
| Putere | 18 kW |
| Tensiune | 400 V |
| Număr de circuite | 1 |
| Zona de încălzire | 180 m² |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 678x410x288 mm |
| Greutate | 27 kg |
| Culoare | alb |
| Tipul de instalare | pe perete |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | E.C.A. |
| Cod EAN | 8682182000805 |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala murala electrica E.C.A. Arceus MT 18kW MT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.