Caracteristici generale
| Putere | 15 kW |
| Tensiune | 400 V |
| Număr de circuite | 1 |
| Zona de încălzire | 150 m² |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 678x410x288 mm |
| Greutate | 27 kg |
| Culoare | alb |
| Tipul de instalare | pe perete |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | E.C.A. |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala murala electrica E.C.A. Arceus MT 15kW MT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.