| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 550х380 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | bronz |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1.2 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Fabiano |









