| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 490х440х200 mm |
| Dimensiuni cuvă | 451х401х200 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.7 mm |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Producător | Smeg |
| Cod EAN | 8017709304652 |









