| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 26 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | -10 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța maximă față de perete | 422 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Arm Media |









