| Serie | Lemnos |
| Diametru | 120 mm |
| Lăţime | 120 mm |
| Înălţime | 146 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
| Producător | Lampardi |









