Caracteristici generale
| Capacitate | 142 l |
| Capacitate de congelare | 20 kg/24 h |
| Autonomie fără curent | 24 ore |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 63 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Culoare | alb |
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 28 kg |
| Producător | Zanetti |
| Cod EAN | 2903033120616, 5903151032447, 6903033120612 |
Specificațiile și imaginile produsului Ladă frigorifică Zanetti LF 142 A+ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.