Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 30 h:m |
| Interfața de încărcare | Micro USB |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Marshall Major III Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.