| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | gri |
| Desen | iepure |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 20,5x20,5x75 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 124,5x71x75 cm |
| Masă | 9.7 kg |
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 8005549121188 |









