Instructiuni de utilizare:
Beneficii:
Caracteristici:
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | gri |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 73x20x20 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 120x60x73 cm |
| Masă | 8 kg |
| Producător | Feedo |
| Cod EAN | 8596202007395 |









