Beneficii:
Caracteristici:
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | verde |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 22x23x86 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 93x78x93 cm |
| Producător | Premaman |
| Cod EAN | 3393457307912 |









