| Tip | cu spetează |
| Numărul de picioare | 4 |
| Rama | metal |
| Culoarea ramei | crom |
| Tapiţerie | piele artificială |
| Culoare tapiţerie | negru |
| Dimensiuni scaune | 400x400 mm |
| Înălţime maximă | 965 mm |
| Suport pentru picioare | da |
| Greutate | 6.1 |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.5 kg |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 4820040123967, 4820040235684, 4820040652030, 4820040740560, 4820170517100 |








