| Tip | marmit |
| Putere | 400 W |
| Scopul | menținerea caldă a alimentelor gătite |
| Volume | 10 l |
| Regimul de temperatură | 35-95 °C |
| Material | oţel inoxidabil |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 36x34x34 cm |
| Greutatea | 4.6 kg |
| Specificații suplimentare | intrarea apei: manual |
| Producător | Hurakan |




