Caracteristici generale
| Tip | microbuz |
| Model | Volkswagen |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic ,
cauciuc |
| Culoare | roșu |
| Длина машины | 28 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 39,5x19,5x15,5 cm |
| Greutate | 0.75 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 2xAA |
| Inclus în plus | obuze |
Alte informații
| Producător | Dickie |
| Cod EAN | 4006333060489 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Dickie 3756004 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.