Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 290x250x160 mm |
| Длина машины | 25.5 cm |
| Greutate | 0.63 kg |
| Mișcarea | da |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAA |
Alte informații
| Producător | Dickie |
| Cod EAN | 4006333060793 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Dickie Mercedes Banz X 25.5cm (3764013) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.