| Tip | utilaje de constructii , camion benă |
| Vârstă | de la 1 an |
| Material | plastic |
| Culoare | argintiu , portocaliu |
| Dimensiuni | 430x255x200 mm |
| Длина машины | 43 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
| Producător | Tigres |
| Cod EAN | 4820159393107 |









