Caracteristici generale
| Tip | camion ,
camion benă |
| Scala | 1:12 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | portocaliu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 290x140x130 mm |
| Длина машины | 29 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 35x21x14 cm |
| Greutate | 0.9 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781360698 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi Builder (WY810D) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.