Caracteristici generale
| Tip carcasă | Mini-Tower |
| Placi de baza | Micro ATX ,
Mini-ITX |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | da |
| Număr locase 5,25" | 1 |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 4 |
| CPU cooler înălțime | 151 mm |
| Lungimea adaptorului video | 250 mm |
| Material carcasa | metal ,
plastic |
| Ventilatoare instalate | 1 |
| Locuri pentru ventilatoare | 2 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 1x120мм |
| Dimensiuni (WxHxD) | 378x193x406 mm |
| Greutate | 3.65 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeepCool |
| Cod EAN | 6933412714125 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Deepcool Matrexx 30 SI Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.