Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | Micro ATX |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | da |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 4 |
| CPU cooler înălțime | 155 mm |
| Lungimea adaptorului video | 340 mm |
| Material carcasa | oțel |
| Ventilatoare instalate | 1 |
| Locuri pentru ventilatoare | 3 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 2x120мм |
| Suportă răcire cu lichid | da |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 350x188x380 mm |
| Greutate | 3.6 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.35 kg |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6931858771139 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă GameMax Silent Hill sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.