Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Format maxim de imprimare fără margini | 210x297 |
| Rezolutie printare alb/negru | 5760x1440 |
| Rezolutie printare color | 5760x1440 |
| Viteza de printare alb/negru | 10 Ppm |
| Viteza de printare color | 5 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 2 |
| Sistemul de alimentare continuă cu cerneală | da |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | Ethernet (RJ-45) ,
USB |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Putere consumata | 12 W |
| Dimensiuni | 375х347х237 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946684635 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson L5290 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.