Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 4800x1200 |
| Rezolutie printare color | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 37 Ppm |
| Viteza de printare color | 23 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Duplex | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Tava de alimentare | 250 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Putere consumata | 12 W |
| Dimensiuni | 375x347x346 mm |
| Greutate | 7.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.55 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946689234 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson L6490 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.