Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Dimensiunea de afișare | 1.56 " |
| Rezoluție afișare | 152x486 |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Mod de notificare | vibrație / sunet |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Accelerometru | da |
| Alarmă | da |
| Timer | da |
| Cronometru | da |
| Timpul de lucru | 308 o |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Marime | 155–219 |
| Dimensiuni | 47,4x18,6x12,7 mm |
| Greutate | 12.8 g |
Alte informații
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6934177736384 |
Specificațiile și imaginile produsului Brățară pentru fitness Xiaomi Mi Smart Band 6 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.