Caracteristici generale
| Voltaj | 10.8 Volt |
| Presiunea maximă | 10.3 bar |
| Timp maxim de lucru | 10 min |
| Lungime cablu | 0.3 m |
| Dimensiuni | 152x100x63 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812797853 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor auto Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.