| Sistema radio | da |
| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 12000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Impedanţă nominală | 680 Ohm |
| Sensibilitate | -65 dB |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Producător | Show |









