Caracteristici generale
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 80 Hz |
| Frecvență | 12000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -60 dB |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 160 g |
| Dimensiuni (LxH) | 52х265 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.37 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162020507 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Sven MK-700 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.