Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 25 litri |
| Diametru platou rotativ | 28.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 850 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 48 cm |
| Înălţimea | 29.5 cm |
| Adâncime | 35.2 см |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949494010421 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Heinner HMW-M2535BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.