| Tip | Amplificator de amestecare |
| Fel | activ |
| Egalizator | 2 benzi |
| Gama de frecvențe | 80-15000 Hz |
| Intrări de microfon | 1 |
| Alte intrări | 1 x AUX |
| Iesiri principale | 1 х XLR |
| Ieșiri digitale | USB |
| Ieșiri pentru căști | 1 |
| Alimentare | 100-240 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Frecvența de eșantionare | 15 kHz |
| Gama dinamică | 10 dba |
| Puterea amplificatorului | 250 W |
| Dimensiuni | 430х390х88 mm |
| Greutate | 8.6 kg |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | negru |
| Producător | Dsppa |









