| Tip | Amplificator de amestecare |
| Fel | activ |
| Gama de frecvențe | 80-15000 Hz |
| Intrări de microfon | 3 x microphone jack |
| Alte intrări | 2 x AUX |
| Ieșiri digitale | USB , FM |
| Interfeţe | bluetooth |
| Alimentare | 110-220 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Gama dinamică | 10 dba |
| Puterea amplificatorului | 650 W |
| Dimensiuni | 430х280х88 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare | negru |
| Producător | Dsppa |









