| Tip | analog |
| Nr. de canale | 12 |
| Fel | pasiv |
| Efecte | 12 |
| Intrări de microfon | 4 x XLR |
| Intrări de linie | 4 x 1/4" |
| Alte intrări | 2 x RCA |
| Iesiri principale | 4 х XLR |
| Alte iesiri | 1 X RCA |
| Ieșiri pentru căști | 1 x 1/4" |
| Alimentare | 220-230 V |
| Dimensiuni | 53х297х244 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Mackie |









