Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3500 W |
| Putere nominală încălzire | 3600 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 22 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 46 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 51 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1210 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 980 W |
| Coeficient EER | 2.81 |
| Coeficientul COP | 3.69 |
| Dimensiuni unitate exterioara | 538x699x249 mm |
| Greutate unitate exterioara | 23 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 290x799x232 mm |
| Greutate unitate interioara | 9 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Mitsubishi Electric MSZ-DW35VF/MUZ-DW35VF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.