Caracteristici generale
| Tip | bancă |
| Utilizarea | pentru toate grupurile musculare |
| Material | metal ,
piele artificială |
| Ajustarea spătarului | 7 niveluri |
| Ajustarea scaunului | 3 niveluri |
| Dimensiuni | 1480х560х445-1230 mm |
| Dimensiunile scaunului | 42x32.5 cm |
| Dimensiunile spătarului | 83х30 cm |
| Max. greutatea utilizatorului | 120 kg |
| Greutate | 25 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Banca pentru antrenament de forţă Thunder Lift sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.