Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.9 kg/min |
| Putere maximă | 2100 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru suc de tomate | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 300x140x370 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Heinner MG-2100RD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.