Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Putere nominală | 350 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 5/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lund |
| Cod EAN | 5906083120602 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Lund LUN67902 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.