Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 6 |
| Capacitate bol | 3.5 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 1000 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Culoare | roșu |
| Material carcasa | plastic |
| Altele | capac transparent pentru bol cu o fereastră pentru adăugarea ingredientelor |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.96 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764325361 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Vitek VT-4114 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.