Caracteristici generale
| Putere maximă | 2500 W |
| Funcţie revers | da |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 350x150x280 mm |
| Greutate | 2.93 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
| Cod EAN | 6975069400303 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne RAF R.3367 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.