| Tip | cu grill |
| Panou comanda | mecanic |
| Display digital | nu |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
| Tip grill | quartz |
| Convecţie | nu |
| Iluminare interioara | da |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.3 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5 kg |
| Țara de fabricație | China |
| Altele | timer , protecția copilului |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.2 kg |
| Producător | Gorenje |




















